Hiremco Uydu Alıcıları Üreticisi
     
 
HIREMCO Chipbox HD İçin Soru ve Cevaplar
   
  Talip Culhacı - Mersin - 21.11.2012    
Soru Cihipbox TV8 kanalı çıkmıyor. Bu kanalaı nasıl ekleyebilirim.
********
   
Yanıt En güncel yazılımı yükleyip, fabrika ayarlarına geri dönünüz. Eğer hala sinyal alamıyor iseniz, anten tesisatınızda bir sorun var demektir, lütfen düzelttiriniz.  
  Talip Culhacı - MERSİN - 21.11.2012    
Soru Hiremco Chipbox plus uydu cihazını bir kaç gün önce aldım. Ceptelefonun içindeki resimleri izlemek için uydu usb bağlantısını yaptım ancak resimleri açmıyor. Ayrıca yine telefondaki MP3'leride çalmıyor. Yada ben bir yerde yanlışlık yapıyorum. Telefonum Sony erricson K790İ. Telefondaki günlük çektiğim resimleri chipbox ile kolayca tv'den nasıl seyredebilirim. selam
********
   
Yanıt 0 216 435 70 48 nolu telefondan merkez teknik servisimizle görüşebilirsiniz...  
  ali ileri - muğla - 17.11.2012    
Soru ben hiremco chipbox plus hd uydu alıcısı aldım ama internet baglantım olmadıgı için cihazın yazılım güncellemesini usb'den yapmak istiyorum fakat sitenizde hiremco chipbox plus hd cihazına ait yazılım yok. bunun yerine hiremco chipbox hd cihazının yazılımını yüklesem sıkıntı olurmu? hiremco chipbox plus hd ve hiremco chipbox hd aynı cihazmı?
********
   
Yanıt Web sitemizde Chipbox-v33 yazılımı mevcuttur. Hem Chipbox hem Chipbox plus'ın yazılımları aynıdır.  
  öner karaaslan - kütahya - 11.11.2012    
Soru trt 1 hd ve trt hd kanalları herkezde moziklenme sorunu varmış. bende ise sadece trt ler değil d smart hd kanallarının çoğunda bu sorun olması. v33 yükle ne yapmam lazım.
********
   
Yanıt 0 216 435 70 48 nolu telefondan merkez teknik servisimizle görüşebilirsiniz...  
  erdem cimsir - istanbul - 10.11.2012    
Soru hiremco chipbox hd ıptv eklentısının destekledıgı stream protokolleri nelerdir ? sadece http ://? mi
********
   
Yanıt Evet sadece HTTP TS formatı desteklenmektedir.  
  emre hanci - Ankara - 07.11.2012    
Soru cihaz ile server üzerinden bazı şifreli kanalları izlerken bir süre sonra şifreli kanal uyarısı alıyorum.Cihazı yeniden başlattığımda sorun çözülüyor.Sebebi ne olabilir?
********
   
Yanıt İllegal işlemlere kesinlikle destek vermiyoruz.  
  tevfik yazgı - izmir - 06.11.2012    
Soru hiremco chipbox ürününü almadan önce bir şey öğrenmek istiyorum. linux tabanlı ve iptv özelliği ne işe yarar? server atılmadan boş bir uydu alıcısımıdır ve hangi kanalları server atmadan açar?
********
   
Yanıt Chipbox %100 legal bir uydu alıcısıdır, BISS şifreleme sistemindeki kanalları açar. Bunun dışında illegal yazılımlarla illegal şekilde kanalların izlenmesi kesinlikle firmamızla alakası olmayan bir durumdur. IPTV ise legal bir uygulamadır, internette bedava yayın yapan birçok IPTV kanalı mevcuttur, bunları ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.  
  erdem cımsır - istanbul - 05.11.2012    
Soru HIREMCO CHIPBOX HD almak ıstıyorum paypal odeme ıle bunu nasılo yapabılırım bana yardımcı olabılırmısınız
********
   
Yanıt hepsidijital.com sitesinden alabilirsiniz.  
  ersin süzer - ankara - 03.11.2012    
Soru merhaba, sayın merihvideo çalışanları; ıptv için teşekkürler. ıp tv eklentisi yükledim fakat çoğu kanal için bu kanalda yayın yok ana menüye dönülüyor şeklinde yazı çıkıyor ekrana .ıp tv yüklemeyi yanlışmı yaptım acaba .dıscovery ,anımal planet gibi çogu kanalı izleyemiyorum. yardımalrınızı rica ederim. saygılarımla...
********
   
Yanıt IPTV yayınlarını biz yapmıyoruz. Biz sadece izlemenizi sağlayacak uygulamayı yazdık, kanalları bulmak ve yüklemek size kalmış bir işlem. Ayrıca bedavaya sonsuza kadar hiçbir sunucu yayın yapmaz.  
  Bülent GÜZEL - Malatya - 03.11.2012    
Soru Hiremco Chipbox cepten Kumanda özelliği nasıl yapabiliriz. Bu özellik turbo hd 2 de varmı. Teşekkürler.
********
   
Yanıt Cep telefonunuzdan Chipbox'un IP adresine giriniz, orada kumandayı göreceksiniz. Turbo-2 modelinde bu özellik mevcut değildir.  

Sorunuz